Firmamız 2009 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde üzerine faaliyetlerine
Başlamış, Eti San. Tic. A.Ş. Bünyesinden Çıkan Bisküvi, Çikolata, Kek, Gofret ve Kraker Gibi Ürünlerin, Tavsiye edilen Tüketim Tarihi geçmiş ve Üretim Iskartası olarak ayrılan Kısımlarının Geri Kazanımı Konusunda çalışmalarına başlamıştır. Geri Kazanım Gerçekleştirilen Ürünler Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Yemi Hammaddesi olarak kullanılmaktadır.

geri-donüşüm-icon referanslar_baslik_bg
altin_marka_logo barry_callebaut_logo bompi_logo detay_logo dooyye_logo elvan_gida_logo eti_logo fritolay_logo hazal_marka_logo kahve_dunyasi_logo lokum_atolyesi merist_logo ogas_sekerleme_atolyesi oslo_logo palmi_logo pepsico_logo peyman_logo sedef_atolyesi serkan_gofret_logo siena_logo solen_gida_logo gold_harvest_logo cc_cikolata_logo uno_unmas_logo

Türkiye Çapında
hizmet verme anlayışımız doğrultusunda


Türkiye çapında hizmet verme anlayışımız doğrultusunda yatırımlarımıza, 2020 yılı içinde Karaman Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermeye başlayan Gıda Geri Kazanım ve Tehlikesiz Atık Toplama ve Ayırma Tesisimiz ile devam etmekteyiz. Firmamız önümüzdeki yıllar içinde bölgesel olarak Gıda Geri Kazanım ve Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Tesisleri yatırımlarına devam ederek Türkiye’nin Sektördeki Lideri olma yönünde emin adımlarla ilerleyecektir.

2019 yılında Eti Gıda San.Tic.A.Ş. Firmasının evsel atıklarının Geri Kazanımı konusunda da faaliyet göstermeye başlayan Firmamız, Kısa Süre içinde Gıda Geri Kazanımı Konunda olduğu gibi Evsel Atıkların Geri Kazanımı Konusunda da Sektörünün öncü firmaları arasında yerini almaya devam edecektir.

g1 g1 g1 g1 g1 g1 g1 g1 g1 g1 g1 g1
eskayem eska-geri-donusum eska-tarim